KADAVU DIGITAL CREATIVE AGENCY
[smartslider3 slider="2"]

Polski Kongres Drogowy

Agencja Kadavu dla Polskiego Kongresu Drogowego

Atrakcyjny wygląd i nowoczesna funkcjonalna witryna www jest efektem naszej współpracy z Polskim Kongresem Drogowym. Łącząc najnowsze trendy i nowoczesne technologie, stworzyliśmy nieszablonowy projekt. Stawiając na czytelny układ, a także intuicyjną nawigację stworzyliśmy witrynę która ma za zadanie nie tylko informować o kolejnych wydarzeniach z branży drogowej ale być jedyną w swoim rodzaju bazą wiedzy.

Autorski system CMS został zaprojektowany tak aby klient mógł samodzielnie dokonywać zmian na wszystkich stronach serwisu, w dowolny sposób modyfikować treści, formularze, galerie oraz zarządzać bazą wiedzy bez konieczności wiedzy w zakresie programowania stronami www. Nasz CMS pozwolił maksymalnie dostosować witrynę do wymagań wyszukiwarek. Zwiększając ruch pochodzący z wyszukiwarki Google.

Kadavu zaprojektowało serwis wpisujący się w potrzeby zarówno klienta jak i użytkowników serwisu. Stworzyliśmy stronę internetową w oparciu o technologię RWD, kompatybilną z urządzeniami mobilnymi każdego rodzaju dzięki czemu zanotowaliśmy kilku dziesięcioprocentowy wzrost wejść z urządzeń mobilny.

Strona WWW:

kongresdrogowy.pl

Case study
Zakres

STRATEGIA | AI | VISUAL DESIGN | DEVELOPMENT

The office in Warsaw
ul. Apartamentowa 11/19
02-495 Warszawa

The office in Wilcza Góra
ul. Klimka Bachledy 7
05-506 Wilcza Góra

CLIENT SERVICE DIRECTOR
tel. 603 290 349
email: kontakt(at)kadavu.pl